Kecárna

Kecy v kleci

Datum
Vložil
Titulek

Tejn

Už se těším na koncert v Tejnu, to zas bude pornoakce ;)

Datum
Vložil
Titulek

?!?

Nazdar Bendere! Nazdar Fendere! :D

Datum
Vložil
Titulek

písničky

Dóma: Tak to je skvělý, díky. Určitě zajdi na některý z našich koncertů, do konce roku jich ještě několik přibude - sleduj sekci Akce. Na koncertě jich uslyšíš spoustu a za pár panáků Ti dáme céďo. Zdarec!

Datum
Vložil
Titulek

mp3

Zdravím, poslouchám vaše písničky máte je luxusní.. Akorád bych si chtěl poslechnout i ostatní který nemáte na BZ kde bych je mohl sehnat? Fakt vás žeru.. :D dík moc za odpověd.. ;)

Datum
Vložil
Titulek

Anketa

A protože mě to baví, tak...

Z poslední ankety vyplývá, že většina z vás dá za léto 1 až 2 fesťáky (98 hlasů), což je docela škoda, protože když budete jezdit i na ty menší a levnější, na kterých je kolikrát větší prdel, tak jich dáte za léto víc.

A další anketa je tu, dejte se do hlasování!!

Datum
Vložil
Titulek

Anketa

Takže z poslední ankety vyplývá, že muziku hrajeme dobrou (16 hlasů). A to je dobrý. Díky! Bylo ovšem i pár negativních hlasů (3), tudíž dokonalí taky nejsme... A následující anketou se už chceme přiblížit létu ;-)

Datum
Vložil
Titulek

***

BLOODY BOY: To nás těší, písničky si všechny skládáme sami. Většina věcí nás napadne po hospodách a protože do nich chodíme často, tak o nápady není nouze ;-) Přijď se podívat na koncert, brzy napíšem info o nejbližším!

Datum
Vložil
Titulek

Re: ***

Jo jak budu moct tak se přijedu mrknout

Datum
Vložil
Titulek

mp3 příspěvky

ahoj,založil jsem si na webnode webové stránky a mrknul jsem se do katalogu kapel a uviděl váš web,jakožto zcela ůplný amatér bych se chtěl zeptat toho,co vám ten web dělal,jak dostanu na svůj web svoje mp3 příspěvky? Děkuji předem za odpověd
Jinak,váš web se mi líbí

BLOODY BOY

Datum
Vložil
Titulek

Re: mp3 příspěvky

BLOODY BOY: Čauves, jsme rádi, že se Ti líbí, ale je to jen takové provizorium. Většina lidí stejně dneska frčí přes Bandzone a Facebook, kterému já osobně neholduju. Na webu mp3 nemáme, jenom odkaz na Bandzone, tam mp3 máme :-) Jestli to ale jde, tak to nebude složitý, protože Webnode má docela jednoduchý nastavení. Stránky nám dělal Martin Pup, je v tom zběhlejší, tak mu můžeš napsat na mail razobak20@seznam.cz

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.